Sportovní úspěchy

Okresní a krajské kolo hry PLAMEN 2016/2017

Družstvo starších žáků se již druhým rokem poměrně statečně "pere" s favority kraje SDH Žlutice. I letos jsme nakonec obhájily celkově stříbrné příčky v obou kolech hry PLAMEN. Přesto jsme  Žlutice porazily v disciplíně 4x60m na okresním kole v Boru a v závodu požární všestrannosti na krajském kole v Sokolově. Radost z těchto zlatých medailí byla obrovská.

Ani družstvo mladších nezaostává a v okresním kole se umístili celkově na druhém místě.

Krajské setkání přípravek 2017 Hroznětín

Náš "hasičský potěr", tedy družstvo těch nejmenších obhájilo první místo na krajském setkání přípravek. I když byl již horký letní den, děti statečně bojovaly ve všech disciplínách a sbíraly body za nejlepší umístění. Odměnou jim pak kromě zlatých medailí byla i vodní sprcha, kterou jim organizátoři připravili.

MČR dorostu ZLÍN 2017

Pod vedením našich trenérů se podařilo z různých SDH v kraji sestavit družstvo dorostenek, které se z okresního a krasjkého kola probojovalo na MČR dosrostu ve Zlíně na počátku letních prázdnin.V prvním dni soutěžního klání skončilo družstvo dorostenek na šestém místě v disciplíně 100 m překážek. Zde byla z našeho družstva nejlepší Andrea Krumphanzlová a s časem 18:55 jí patřilo 12 .místo z celkového počtu 103 závodnic. Po splnění vědomostních testů náležela děvčatům pátá příčka v celkovém pořadí. Druhý soutěžní den už se bohužel tolik nedařilo a 13. místo ve štafetě a 15.místo v požárním útoku nakonec znamenalo celkové 12. místo. Chybělo nám trochu toho pověstného štěstí, když se závodnici ve štafetě 4x100 m nepodařilo rozpojit proudnici, která je pro nás štafetovým kolíkem. Je to škoda, protože štafeta byla velmi dobře rozběhlá. Požární útoky je pak třeba ještě pořádně potrénovat. Je to komplikovanější, protože dorostenky nejsou jenom z Dalovic. Naši trenéři začali letos dorostenecké krajské soustředění a rádi by v tom pokračovali.